Előadások a Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskolában

Előadások az Árpád Fejedelem Gimnáziumban 4
Előadások az Árpád Fejedelem Gimnáziumban 5

Előadások a Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskolában

2024. 04. 17-én Tanszékünk oktatója, Tombi Beáta, a Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola olaszóráira látogatott el. Az intézményben tartott előadásokon, az iskola olasztanára, Deákné Palkovics Éva és diákjai, a 9. és 11. évfolyam tanulói vettek részt.

A 9. évfolyamos diákok Carlo Goldoni színházreformját és a commedia dell’arte alakváltozásait követhették figyelemmel, míg a 11. évfolyamos diákok a képzésről tartott rövid tájékoztatót követően, egy olaszos activity játékban vettek részt.

Bízunk benne, hogy a jövőben tovább építjük az Olasz Tanszék és az intézmény között kialakult jó kapcsolatot.

Romanisztika Intézet Olasz Tanszék

H-7624 Pécs, Ifjúság útja 6.    +36 72 503 600/64089, +36 30 365 5876    kerner.rita@pte.hu